Medarbeidere

Profilbilde av Arne Petter Eidet. Kvalitets- og fagansvarlig i Maestro Soft AS.

Arne Petter Eidet

Kvalitetsansvarlig fag

T 02575

arne.petter.eidet@maestro.no

Se profil på LinkedIn
Profilbilde av Ole Magnus Hellgren. Fagkonsulent i Maestro Soft AS.

Ole Magnus Hellgren

Fagkonsulent

T 02575

ole.magnus.hellgren@maestro.no

Profilbilde av Cecilie K. Berg. Fagkonsulent hos Maestro Soft AS.

Cecilie K. Berg

Fagkonsulent

T 02575

cecilie.berg@maestro.no

Portrettbilde av Hanna Charlotte Dyrkorn-Berg. Fagkonsulent i Maestro Soft AS.

Hanna C. Dyrkorn-Berg

Fagkonsulent

T 02575

hanna.wigen@maestro.no

Profilbilde av Abina Mohanachandran. Fagkonsulent i Maestro Soft AS.

Abina Mohanachandran

Fagkonsulent

T 02575

abina.mohanachandran@maestro.no

Se profil på LinkedIn

Tor-André Hildre

Fagkonsulent

T 02575

Tor.Hildre@maestro.no

Ida Deglum Iversen

Fagkonsulent

T 02575

Ida.Iversen@maestro.no

Produktikon Maestro Årsoppgjør Produkter

Økonomisk programvare for revisorer, bedrifter og regnskapsførere.

Finn ditt produkt
Maestro brukerstøtteikon Brukerstøtte

Telefon 02575
support@maestro.no

Kundeservice
Maestro mine sider ikon Mine sider

På Mine sider får du oversikt over dine produkter og brukerstøtte.

Logg inn
Maestro kursikon Kurs

Om du er ny eller erfaren Maestro-bruker, så vil det å gå på kurs være veldig nyttig.

Finn ditt kurs