Medarbeidere

Torstein Meyer Jacobsen

Driftssjef

T 02575

torstein.jacobsen@maestro.no

Profilbilde av Liana Svendsen. Utviklingssjef i Maestro Soft AS.

Liana G. Svendsen

Utviklingssjef

T 02575

liana.svendsen@maestro.no

Portrettbilde av Fredrik Henriksen. Systemutvikler hos Maestro Soft AS.

Fredrik Henriksen

Systemutvikler

T 02575

fredrik.henriksen@maestro.no

Portrettbilde av Rune Jensen. Systemutvikler for Maestro Soft AS.

Rune Jensen

Systemutvikler

T 02575

rune.jensen@maestro.no

Se profil på LinkedIn
Portrettbilde av Oleksandr Karychovskyi. Systemutvikler hos Maestro Soft AS.

Oleksandr K

Systemutvikler

T 02575

ok@maestro.no

Portrettbilde av Lena Marie Sandvik. Systemutvikler hos Signant og Maestro Soft AS.

Lena Marie Sandvik

Utvikler Signant

T 02575

lena.marie.sandvik@maestro.no

Se profil på LinkedIn
Profilbilde av Snorre Olimstad. Systemutvikler i Maestro Soft og Signant.

Snorre Olimstad

Utvikler Signant

T 02575

snorre.olimstad@maestro.no

Se profil på LinkedIn
Profilbilde av Emin Gyulzadyan. Systemutvikler i Maestro Soft AS.

Emin Gyulzadyan

Systemutvikler

T 02575

emin@maestro.no

Profilbilde av Thorbergur Gislason. Utvikler i Maestro Soft og Signant.

Thorbergur Gislason

Utvikler Signant

T 02575

thorbergur.gislason@maestro.no

Se profil på LinkedIn

Lars Frode Hansen

Systemutvikler

T 02575

lars.hansen@maestro.no

Eivind Fjeld

Systemutvikler

T 02575

eivind.fjeld@maestro.no

Camilla Dahl Hanssen

Systemutvikler

T 02575

Camilla.dahl.hanssen@maestro.no

Yuriy Konyk

Systemutvikler

T 02575

Yuriy.Konyk@maestro.no

Subas Thanagopal

Systemutvikler

T 02575

Subas.Thanagopal@maestro.no

Glenn Kenneth Lindén

Systemutvikler

T 02575

Glenn.kenneth.linden@maestro.no

Eva Amdal

Systemutvikler

T 02575